Το καλάθι είναι άδειο
  allVoIP Store      
Αγορές  |  Όροι χρήσης  |  Ασφάλεια  |  Χάρτης  |  Επικοινωνία
Ελληνικά English 
Μιλήστε μας on-line
allVoIP
Περιεχόμενα καλαθιού Καλάθι αγορών 
 0 προϊόν(τα) στο καλάθι σας
0,00 €  
 
Κατηγορίες 
Τηλεφωνικά κέντρα VoIP-> (332)
Τηλεφωνικές συσκευές VoIP-> (158)
VoIP Adapters & Gateways-> (85)
Συστήματα τηλεδιάσκεψης
Αναλογικά τηλέφωνα-> (4)
Ασύρματα μεγάλης εμβέλειας-> (10)
Αναλογικά Gateways-> (4)
Κάρτες IP τηλεφωνίας-> (213)
Channel Banks-> (94)
Transcoding Boxes (6)
Failover Boxes (8)
Πλατφόρμες IP τηλεφωνίας (8)
Δικτυακά-> (108)
  Switches-> (56)
  Routers (8)
  Firewalls-> (3)
  NAS (1)
  IP Power Switches (1)
  Δικτυακές Κάμερες-> (2)
  PoE Injectors (6)
  Powerline / HomePlug (1)
  Ασύρματη Δικτύωση-> (23)
  Προστασία δικτύου
  Εξαρτήματα (1)
  Καλώδια (6)
Ενδοεπικοινωνία (2)
Θυροτηλέφωνα-> (55)
Συστήματα ανακοινώσεων (7)
Συστήματα ειδοποίησης-> (9)
UPS & προστασία ρεύματος
Fax servers (2)
Λογισμικό-> (8)
Υπηρεσίες (7)
Εκπαίδευση->
Λύσεις για μικρές Επιχειρήσεις (4)
Λύσεις για Ξενοδοχεία-> (12)
Λύσεις για Call Centers-> (2)
Αυτοματισμοί-> (8)
Single Board Computers-> (9)
Ευκαιρίες - Stock house-> (2)
Πακέτα προσφορών (1)
Κατασκευαστές 
Πληροφορίες κατασκευαστή 
Hewlett Packard
Ιστοσελίδα: Hewlett Packard
Όλα τα προϊόντα του κατασκευαστή
Προσφορές Περισσότερα
Δημοφιλή προϊόντα 
01.HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C)
Δεχόμαστε πληρωμές με... 
MasterCard Visa Visa Electron Bitcoin
QR Code 

HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C)
[Κωδικός allVoIP: HPJ4859C]

Τιμή: 649,70 €
(Τιμή με ΦΠΑ 24 %:805,63 €)

Gigabit-LX-LC Mini-GBIC transceiver.

  

  

Χαρακτηριστικά

 

 

 

Πλήθος θυρών:

1 LC 1000Base-LX (IEEE 802.3z 1000Base-LX)
Duplex: full only
Μέγιστη απόσταση: 2-550 m (multimode 62.5 µm core diameter, 500 MHz*km bandwidth)
2-550 m (multimode 50 µm core diameter, 400 MHz*km bandwidth)
2-550 m (multimode 50 µm core diameter, 500 MHz*km bandwidth)
2-10,000 m (singlemode fiber)


Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σε 15-21 ημέρες.


Οι τιμές δεν περιλαμβάνουν ΦΠΑ
  Διαβάστε τις κριτικές  
  Κόστος αποστολής  
  Εκτυπώσιμη σελίδα  
HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C) - Προσθήκη στο del.icio.us HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C) - Προσθήκη στο Digg HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C) - Προσθήκη στο Yahoo myWeb HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C) - Προσθήκη στο Spurl HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C) - Προσθήκη στο furl HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C) - Προσθήκη στο Ask HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C) - Προσθήκη στο Squidoo HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C) - Προσθήκη στο Reddit HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C) - Προσθήκη στη ma.gnolia HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C) - Μοιραστείτε το στο facebook HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C) - Προσθήκη στο Google Bookmark HP ProCurve Gigabit-LX-LC miniGBIC transceiver (J4859C) - Πείτε το στο Twitter

Προϊόντα που σχετίζονται με αυτό που βλέπετε
HP ProCurve 2610-24PWR (J9087A)
HP ProCurve 2610-24PWR (J9087A)
934,61 €

  Αγορά  
HP ProCurve 2610-48PWR (J9089A)
HP ProCurve 2610-48PWR (J9089A)
1.750,00 €

  Αγορά  
HP ProCurve 2810-48G (J9022A)
HP ProCurve 2810-48G (J9022A)
2.176,47 €

  Αγορά  
HP ProCurve 2610-24/12PWR (J9086A)
HP ProCurve 2610-24/12PWR (J9086A)
625,88 €

  Αγορά  
HP ProCurve 2610-24 (J9085A)
HP ProCurve 2610-24 (J9085A)
410,70 €

  Αγορά  
HP ProCurve 2610-48 (J9088A)
HP ProCurve 2610-48 (J9088A)
747,50 €

  Αγορά  

Οι πελάτες που αγόρασαν αυτό το προϊόν αγόρασαν επίσης
HP ProCurve 2810-48G (J9022A)
HP ProCurve 2810-48G (J9022A)
Ενημερώστε ένα φίλο σας γι' αυτό το προϊόν 
Διεύθυνση email:  
Xorcom Astribanks -- Asterisk High Availability

Yealink phones with HD sound

Facebook Twitter

PCI DSS Compliant

Secured by RapidSSL - 256 bit SSL


OpenVox

Xorcom

 

Cisco

Grandstream

Snom

Yealink

 

3COM

3CX

ALGO Communication Solutions

ALLNET

allVoIP

Banana Pi

Crypto

CyberData

DINSTAR

EasyRun

EnGenius

Gigaset

INNOVVI

Linksys

Media5 Corporation

Microsoft

MikroTik

NETGEAR

Octasic

Panasonic

Planet

Planet

Plantronics

Polycom

PORTech

ProCurve by HP

Sofaware by Check Point

TEMA

TP-LINK

Ubiquiti

Vivotek

VXI

WatchGuard

X100P.com

Xclaim Wireless

Yeastar